• Whatsapp 05413819220
  • Çalışma Saatleri Hafta İçi: 09:00 - 18:30

dr-sibel-salvarliAnkara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunuyum. 2000 yılından beri göz hastalıkları alanında operatör doktor olarak çalışmaktayım.

Gözün tüm cerrahileri özellikle katarakt cerrahisi ( FAKO , femto FAKO, göz içi mercek uygulamaları, monofokal, astigmatlı, multifokal ( akıllı ) mercekler,   Excimer laser uygulamaları ( PRK, Lasek, Non Touch Laser,  LASIK, Intralasık, İLASIK,  PTK, Topolaser) , keratokonus tedavileri  ( korneal kollagen çapraz bağlama ( CCL (ışın tedavisi) , Intrakorneal halka tedavileri), refraktif cerrahi uygulamaları ( göz içi kontakt lensler, şeffaf lens cerrahileri ), glokom cerrahisi, oküloplastik cerrahi ( gözyaşı kanal tıkanıklıkları, bebeklerde kanal tıkanıklıklarının sondalama ( probing) ile açılması, blefaroplasti, göz çevresi estetiği, entropion- ektropion gibi kapak şekil bozukluklarının düzeltilmesi, lakrimal tıkaç uygulamaları alanlarında oldukça tecrübeliyim.. 

Muayenehane

Muayenehanemizde son teknolojiye sahip cihazlarla oldukça detaylı muayene imkanına sahibiz. Gerek cihaz ve teknolojik donanım, gerekse 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle her yaşta hastamıza hizmet verebilmekteyiz. Çocuk yaş grubu için farklı, erişkin yaş grubu için farklı cihaz ve teknolojik alt yapımız mevcuttur.  

20 yıllık göz hekimliğim süresince sayısız başarılı operasyona imza attım ve her vakada ciddi tecrübeler edindim. Mesleğimi çok seviyorum ve ilk günkü şevk ve azimle yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Mesleğimizin en güzel ve en özel yanı ışığa tekrar kavuşan size ışıl ışıl parlayan minnettar gözlerle bakan her hastada yaşadığımız tarifi imkansız mutluluğumuz ve hipokratın torunları olarak onun yeminine sadık kalarak yakaladığımız onurlu duruştur. 

Op. Dr. Sibel Şalvarlı

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

  • Whatsapp 05413819220
  • Çalışma Saatleri Hafta İçi: 09:00 - 18:30